Escola Oficial d'Idiomes d'Eivissa i Formentera
 

angles

Departament d'Anglès

 

Etiquetes: Anglès

Horaris Anglès

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
A1
Grup A
12.00 - 14.00
RAFAEL CREGO
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
A1
Grup A
12.00 - 14.00
RAFAEL CREGO
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
A1
Grup C
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 12
Blanca Dona
A1
Grup C
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 12
Blanca Dona
A1
Grup B
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 27
Blanca Dona
A1
Grup B
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 27
Blanca Dona

Dilluns

  • A1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 27 | Blanca Dona

Dimarts

  • A1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • A1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA | Aula: 12 | Blanca Dona

Dimecres

  • A1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO
    Aula: 27
    Blanca Dona

Dijous

  • A1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • A1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA | Aula: 12 | Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
A2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
A2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
A2
Grup C
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 20
Blanca Dona
A2
Grup C
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 20
Blanca Dona
A2
Grup B
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula: 20
Blanca Dona
A2
Grup B
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula: 20
Blanca Dona

Dilluns

  • A2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • A2 - Grup B
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO | Aula: 20
    Blanca Dona

Dimarts

  • A2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO | Aula: 20
    Blanca Dona

Dimecres

  • A2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • A2 - Grup B
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO | Aula: 20
    Blanca Dona

Dijous

  • A2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO | Aula: 20
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B1
Grup A
10.00 - 12.00
RAFAEL CREGO
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B1
Grup A
10.00 - 12.00
RAFAEL CREGO
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B1
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula:27
Blanca Dona
B1
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula:27
Blanca Dona
B1
Grup C
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula:20
Blanca Dona
B1
Grup C
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula:20
Blanca Dona

Dilluns

  • B1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula:27
    Blanca Dona

Dimarts

  • B1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula:20
    Blanca Dona

Dimecres

  • B1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula:27
    Blanca Dona

Dijous

  • B1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula:20
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B2.1
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
B2.1
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
B2.1
Grup B semipresencial
16.30 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 18
Blanca Dona
B2.1
Grup D
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 18
Blanca Dona
B2.1
Grup D
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 18
Blanca Dona
B2.1
Grup C
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
B2.1
Grup C
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona

Dilluns

  • B2.1 - Grup B semipresencial
    16.30 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 18
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3
    Blanca Dona

Dimarts

  • B2.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • B2.1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 18
    Blanca Dona

Dimecres

  • B2.1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3
    Blanca Dona

Dijous

  • B2.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • B2.1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 18
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B2.2
Grup A
10.00 - 12.00
MARÍA PRATS
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
B2.2
Grup A
10.00 - 12.00
MARÍA PRATS
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
B2.2
Grup B
semipresencial
16.30 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
B2.2
Grup D
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona

B2.2
Grup E
grup semipresencial per a professors
18.30 - 21.00
ANA PRATS
Aula: 17
Blanca Dona
B2.2
Grup D
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
B2.2
Grup C
19.00 - 21.00
ANA PRATS
Aula: 17
Blanca Dona
B2.2
Grup C
19.00 - 21.00
ANA PRATS
Aula: 17
Blanca Dona

Dilluns

  • B2.2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MARÍA PRATS | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • B2.2 - Grup B
    semipresencial
    16.30 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 3
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ANA PRATS
    Aula: 17
    Blanca Dona

Dimarts

  • B2.2 - Grup D
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 3
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup E
    grup semipresencial per a professors
    18.30 - 21.00
    ANA PRATS
    Aula: 17
    Blanca Dona

Dimecres

  • B2.2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MARÍA PRATS | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • B2.2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ANA PRATS
    Aula: 17
    Blanca Dona

Dijous

  • B2.2 - Grup D
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 3
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C1.1
Grup A
12.00 - 14.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
C1.1
Grup A
12.00 - 14.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
C1.1
Grup C
17.00 - 19.00
LUCÍA GOMIS
Aula: 26
Blanca Dona
C1.1
Grup C
17.00 - 19.00
LUCÍA GOMIS
Aula: 26
Blanca Dona

C1.1
Grup D
semipresencial
18.30 - 21.00
ANA PRATS
Aula: 17
Blanca Dona
C1.1
Grup B
19.00 - 21.00
LUCÍA GOMIS
Aula: 26
Blanca Dona
C1.1
Grup B
19.00 - 21.00
LUCÍA GOMIS
Aula: 26
Blanca Dona

Dilluns

  • C1.1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    ALICIA ORTEGA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • C1.1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    LUCÍA GOMIS | Aula: 26
    Blanca Dona

Dimarts

  • C1.1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    LUCÍA GOMIS
    Aula: 26
    Blanca Dona

Dimecres

  • C1.1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    ALICIA ORTEGA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • C1.1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    LUCÍA GOMIS | Aula: 26
    Blanca Dona

Dijous

  • C1.1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    LUCÍA GOMIS
    Aula: 26
    Blanca Dona
  • C1.1 - Grup D
    semipresencial
    18.30 - 21.00
    ANA PRATS
    Aula: 17
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C1.2
Grup A
semipresencial
16.30 - 19.00
LUCÍA GOMIS
Aula: 26
Blanca Dona
C1.2
Grup B
19.00 - 21.00
LUCÍA GOMIS
Aula: 26
Blanca Dona
C1.2
Grup B
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 26
Blanca Dona

Dilluns

  • C1.2 - Grup A
    semipresencial
    16.30 - 19.00
    LUCÍA GOMIS | Aula: 26
    Blanca Dona

Dimarts

  • C1.2 - Grup B
    19.00 - 21.00
    LUCÍA GOMIS | Aula: 26
    Blanca Dona

Dijous

  • C1.2 - Grup B
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS
    Aula: 26
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C2
Grup A
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 20
Blanca Dona
C2
Grup A
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 20
Blanca Dona

Dilluns

  • C2 - Grup A
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO | Aula: 20
    Blanca Dona

Dimecres

  • C2 - Grup A
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO | Aula: 20
    Blanca Dona

Professorat

Professors del departament d'anglès

Alicia Ortega

Alicia Ortega
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 16.00-17.00
AULA 18
 
 

Ana Prats

Ana Prats

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DM i DJ: 18.00-18.30
AULA 17

 

 

Elena Vázquez

Elena Vázquez
eAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS: 16.00-16.30
AULA 3

 

Lucia Gomis

Lucia Gomis

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DILLUNS: 16.00-17.00
DIMARTS: 16.00-16.30
AULA 26

Maria Prats

Maria Prats

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 11

Marta Nogueira

Marta Nogueira

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIJOUS: 18.30-19.00
AULA 20

Noelia Segura

Noelia Segura

 nAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIMECRES I DIJOUS: 9:00-10:00
CEPA Sant Antoni
AULA 12 

Rafael Crego

Rafael Crego

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DILLUNS: 9:30-10:00
CEPA Sant Antoni AULA 14
DIMARTS: 16.30-17.00
Blanca Dona AULA 17