Escola Oficial d'Idiomes d'Eivissa i Formentera
 

angles

Elena Vázquez

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIJOUS: 16.00-17.00
AULA 3

Horaris Anglès

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
BÀSIC 1
Grup A
10.00 - 12.00
ROSA SORIANO
Aula: 2
IES Sa Serra
BÀSIC 1
Grup A
10.00 - 12.00
ROSA SORIANO
Aula: 2
IES Sa Serra
BÀSIC 1
Grup B
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup C
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 4
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup B
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup C
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 3
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona

Dilluns

  • BÀSIC 1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    ROSA SORIANO | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • BÀSIC 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3 | Blanca Dona

Dimarts

  • BÀSIC 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO | Aula: 4 | Blanca Dona
  • BÀSIC 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 3
    Blanca Dona

Dimecres

  • BÀSIC 1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    ROSA SORIANO | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • BÀSIC 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 3
    Blanca Dona

Dijous

  • BÀSIC 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO | Aula: 3 | Blanca Dona
  • BÀSIC 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 3
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
BÀSIC 2
Grup A
10.00 - 12.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 2
IES Sa Serra
BÀSIC 2
Grup A
10.00 - 12.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 2
IES Sa Serra
BÀSIC 2
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula: 6
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup C
17.00 - 19.00
RAFA CREGO
Aula: 6
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup B
17.00 - 19.00
RAFA CREGO
Aula: 6
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup C
17.00 - 19.00
RAFA CREGO
Aula: 6
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup D
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 6
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup D
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 6
Blanca Dona

Dilluns

  • BÀSIC 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona

Dimarts

  • BÀSIC 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • BÀSIC 2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    RAFA CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona
  • BÀSIC 2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona

Dimecres

  • BÀSIC 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFA CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona

Dijous

  • BÀSIC 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • BÀSIC 2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    RAFA CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona
  • BÀSIC 2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
INTERMEDI 1
Grup A
12.00 - 14.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 2
IES Sa Serra
INTERMEDI 1
Grup A
12.00 - 14.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 2
IES Sa Serra
INTERMEDI 1
Grup B
17.00 - 19.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 4
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup D
17.00 - 19.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 16
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup B
17.00 - 19.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 4
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup D
17.00 - 19.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 16
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup C
19.00 - 21.00
IRENE GUEROLA
Aula: 11
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup E
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 16
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup C
19.00 - 21.00
IRENE GUEROLA
Aula: 11
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup E
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 16
Blanca Dona

Dilluns

  • INTERMEDI 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 4
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 11
    Blanca Dona

Dimarts

  • INTERMEDI 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 16
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 16
    Blanca Dona

Dimecres

  • INTERMEDI 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 4
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 11
    Blanca Dona

Dijous

  • INTERMEDI 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 16
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 16
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
INTERMEDI 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOÈLIA SEGURA
Aula: 1
IES Sa Serra
INTERMEDI 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOÈLIA SEGURA
Aula: 1
IES Sa Serra
INTERMEDI 2
Grup B
17.00 - 19.00
SÒNIA NAVARRO
Aula: 1
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup D
17.00 - 19.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 2
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup B
17.00 - 19.00
SÒNIA NAVARRO
Aula: 1
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup D
17.00 - 19.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 2
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup C
19.00 - 21.00
SÒNIA NAVARRO
Aula: 1
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup E
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 2
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup C
19.00 - 21.00
SÒNIA NAVARRO
Aula: 1
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup E
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 2
Blanca Dona

Dilluns

  • INTERMEDI 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOÈLIA SEGURA | Aula: 1
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    SÒNIA NAVARRO | Aula: 1
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    SÒNIA NAVARRO | Aula: 1
    Blanca Dona

Dimarts

  • INTERMEDI 2 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 2
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup E
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 2
    Blanca Dona

Dimecres

  • INTERMEDI 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOÈLIA SEGURA | Aula: 1
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    SÒNIA NAVARRO | Aula: 1
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    SÒNIA NAVARRO | Aula: 1
    Blanca Dona

Dijous

  • INTERMEDI 2 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 2
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup E
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 2
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
AVANÇAT 1
Grup A
12.00 - 14.00
ROSA SORIANO
Aula: 2
IES Sa Serra
AVANÇAT 1
Grup A
12.00 - 14.00
ROSA SORIANO
Aula: 2
IES Sa Serra
AVANÇAT 1
Grup B
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 11
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup C
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 11
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup B
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 11
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup C
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 11
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup D
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula: 4
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup D
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula: 4
Blanca Dona

Dilluns

  • AVANÇAT 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    ROSA SORIANO | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 11
    Blanca Dona

Dimarts

  • AVANÇAT 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 11
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO | Aula: 4
    Blanca Dona

Dimecres

  • AVANÇAT 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    ROSA SORIANO | Aula: 2
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 11
    Blanca Dona

Dijous

  • AVANÇAT 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 11
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO | Aula: 4
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
AVANÇAT 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 1
IES Sa Serra
AVANÇAT 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 1
IES Sa Serra
AVANÇAT 2
Grup B
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup B
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup C
19.00 - 21.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup D
Grup per a professorat en actiu.
19.00 - 21.00
SÒNIA NAVARRO
Aula: 1
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup C
19.00 - 21.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup D
Grup per a professorat en actiu.
19.00 - 21.00
SÒNIA NAVARRO
Aula: 1
Blanca Dona

Dilluns

  • AVANÇAT 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 16
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 16
    Blanca Dona

Dimarts

  • AVANÇAT 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 1
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 2 - Grup D
    Grup per a professorat en actiu.
    19.00 - 21.00
    SÒNIA NAVARRO
    Aula: 1
    Blanca Dona

Dimecres

  • AVANÇAT 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 16
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 16
    Blanca Dona

Dijous

  • AVANÇAT 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 1
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 2 - Grup D
    Grup per a professorat en actiu.
    19.00 - 21.00
    SÒNIA NAVARRO
    Aula: 1
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
NIVELL C1
Grup B
Grup semipresencial per a professorat en actiu.
17.00 - 19.30
MARIA PRATS
Aula: 21
Blanca Dona
NIVELL C1
Grup B
Grup semipresencial per a professorat en actiu.
17.00 - 19.30
MARIA PRATS
Aula: 21
Blanca Dona
NIVELL C1
Grup A
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 6
Blanca Dona
NIVELL C1
Grup A
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 6
Blanca Dona

Dilluns

  • NIVELL C1 - Grup A
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona

Dimarts

  • NIVELL C1 - Grup B
    Grup semipresencial per a professorat en actiu.
    17.00 - 19.30
    MARIA PRATS | Aula: 21
    Blanca Dona

Dimecres

  • NIVELL C1 - Grup A
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 6
    Blanca Dona

Dijous

  • NIVELL C1 - Grup B
    Grup semipresencial per a professorat en actiu.
    17.00 - 19.30
    MARIA PRATS | Aula: 21
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
ANGLÈS TURISME
12.00 - 14.00
NOELIA SEGURA
Aula: 1
IES Sa Serra
ANGLÈS TURISME
12.00 - 14.00
NOELIA SEGURA
Aula: 1
IES Sa Serra

Dilluns

  • ANGLÈS TURISME -
    12.00 - 14.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 1
    IES Sa Serra

Dimecres

  • ANGLÈS TURISME -
    12.00 - 14.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 1
    IES Sa Serra

Professorat

Professors del departament d'anglès

*Els horaris d'atenció amb un asterisc es realitzen a l'IES sa Serra de Sant Antoni de Portmany.

Alicia Ortega

Alicia Ortega
aAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 16.00-17.00
AULA 16
 

Elena Vázquez

Elena Vázquez

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIJOUS: 16.00-17.00
AULA 3

Maria Prats

Maria Prats

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 11

Marta Nogueira

Marta Nogueira

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 16

Mónica Palacios

Mónica Palacios

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 2

Montse R.

Montse R.

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
*DIMARTS: 9.00-10.00
AULA 2 Sa Serra

DIMECRES: 16.00-17.00
AULA 4 Blanca Dona

Nacho Barberá

Nacho Barberá
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMECRES: 9.00-10.00
DL-DJ: 16.00-17.00
AULA 11

Noèlia Segura

Noèlia Segura

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
*DILLUNS: 09.00-10.00h
Departament EOI
Sa Serra

 

Rafael Crego

Rafael Crego

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  
DL-DJ: 16.00-17.00
AULA 6

Rosa Soriano

Rosa Soriano
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
*DILLUNS: 9:00-10:00
AULA 2  Sa Serra
DIMARTS: 16:00-17:00
AULA 4  Blanca Dona

Sonia Navarro

Sonia Navarro
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
surfingintermediate2.blogspot.com
DIMECRES: 16.00-17.00
AULA 1