Escola Oficial d'Idiomes d'Eivissa i Formentera
 

angles

Sonia Navarro

Cap de departament
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 7

Horaris Anglès

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
BÀSIC 1
Grup A
10.00 - 12.00
XIMO RUIZ
Aula: - IES Sa Serra
BÀSIC 1
Grup A
10.00 - 12.00
XIMO RUIZ
Aula: - IES Sa Serra
BÀSIC 1
Grup B
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 11
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup C
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 18
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup B
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 11
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup C
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 18
Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 11 Blanca Dona
BÀSIC 1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 11 Blanca Dona

Dilluns

  • BÀSIC 1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    XIMO RUIZ | Aula: - IES Sa Serra
  • BÀSIC 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 11 | Blanca Dona

Dimarts

  • BÀSIC 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 18 | Blanca Dona
  • BÀSIC 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 11 Blanca Dona

Dimecres

  • BÀSIC 1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    XIMO RUIZ | Aula: - IES Sa Serra
  • BÀSIC 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ
    Aula: 11
    Blanca Dona

Dijous

  • BÀSIC 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA | Aula: 18 | Blanca Dona
  • BÀSIC 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 11 Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
BÀSIC 2
Grup A
10.00 - 12.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: -
IES Sa Serra
BÀSIC 2
Grup A
10.00 - 12.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: -
IES Sa Serra
BÀSIC 2
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula: 16
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup D
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup B
17.00 - 19.00
RAFA CREGO
Aula: 16
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup D
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup C
19.00 - 21.00
MONTSE RODRIGUEZ
Aula: 19
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup E
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup C
19.00 - 21.00
MONTSE RODRIGUEZ
Aula: 19
Blanca Dona
BÀSIC 2
Grup E
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
Blanca Dona

Dilluns

  • BÀSIC 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 16
    Blanca Dona
  • BÀSIC 2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MONTSE RODRIGUEZ | Aula: 19
    Blanca Dona

Dimarts

  • BÀSIC 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: -
    IES Sa Serra
  • BÀSIC 2 - Grup D
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    Blanca Dona
  • BÀSIC 2 - Grup E
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    Blanca Dona

Dimecres

  • BÀSIC 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFA CREGO | Aula: 16
    Blanca Dona
  • BÀSIC 2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MONTSE RODRIGUEZ | Aula: 19
    Blanca Dona

Dijous

  • BÀSIC 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: -
    IES Sa Serra
  • BÀSIC 2 - Grup D
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    Blanca Dona
  • BÀSIC 2 - Grup E
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
INTERMEDI 1
Grup A
12.00 - 14.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: -
IES Sa Serra
INTERMEDI 1
Grup A
12.00 - 14.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: -
IES Sa Serra
INTERMEDI 1
Grup B
17.00 - 19.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 19
Blanca Dona

INTERMEDI 1
Grup C
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup E
17.00 - 19.00
ELENA ABEL
Aula: 19
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup B
17.00 - 19.00
MONTSE RODRÍGUEZ
Aula: 19
Blanca Dona

INTERMEDI 1
Grup C
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup E
17.00 - 19.00
ELENA ABEL
Aula: 19
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 11
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup F
19.00 - 21.00
ELENA ABEL
Aula: 19
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 11
Blanca Dona
INTERMEDI 1
Grup F
19.00 - 21.00
ELENA ABEL
Aula: 19
Blanca Dona

Dilluns

  • INTERMEDI 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 19
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 13
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 11
    Blanca Dona

Dimarts

  • INTERMEDI 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: -
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 1 - Grup E
    17.00 - 19.00
    ELENA ABEL | Aula: 19
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup F
    19.00 - 21.00
    ELENA ABEL | Aula: 19
    Blanca Dona

Dimecres

  • INTERMEDI 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: 19
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 13
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 11
    Blanca Dona

Dijous

  • INTERMEDI 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    MONTSE RODRÍGUEZ | Aula: -
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 1 - Grup E
    17.00 - 19.00
    ELENA ABEL | Aula: 19
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 1 - Grup F
    19.00 - 21.00
    ELENA ABEL | Aula: 19
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
INTERMEDI 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOÈLIA SEGURA
Aula: -
IES Sa Serra
INTERMEDI 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOÈLIA SEGURA
Aula: -
IES Sa Serra
INTERMEDI 2
Grup B
12.00 - 14.00
NOÈLIA SEGURA
Aula: -
IES Sa Serra
INTERMEDI 2
Grup B
12.00 - 14.00
NOÈLIA SEGURA
Aula: -
IES Sa Serra
INTERMEDI 2
Grup C
17.00 - 19.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup E
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup C
17.00 - 19.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup E
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup D
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup F
19.00 - 21.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup D
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona
INTERMEDI 2
Grup F
19.00 - 21.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
Blanca Dona

Dilluns

  • INTERMEDI 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOÈLIA SEGURA | Aula: -
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 2 - Grup B
    12.00 - 14.00
    NOÈLIA SEGURA | Aula: -
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 17
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 17
    Blanca Dona

Dimarts

  • INTERMEDI 2 - Grup E
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 13
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup F
    19.00 - 21.00
    SONIA NAVARRO
    Aula: 13
    Blanca Dona

Dimecres

  • INTERMEDI 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOÈLIA SEGURA | Aula: -
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 2 - Grup B
    12.00 - 14.00
    NOÈLIA SEGURA | Aula: -
    IES Sa Serra
  • INTERMEDI 2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 17
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 17
    Blanca Dona

Dijous

  • INTERMEDI 2 - Grup E
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 13
    Blanca Dona
  • INTERMEDI 2 - Grup F
    19.00 - 21.00
    SONIA NAVARRO
    Aula: 13
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
AVANÇAT 1
Grup A
12.00 - 14.00
XIMO RODRÍGUEZ
Aula: -
IES Sa Serra
AVANÇAT 1
Grup A
12.00 - 14.00
XIMO RODRÍGUEZ
Aula: -
IES Sa Serra
AVANÇAT 1
Grup B
17.00 - 19.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 20
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup D
17.00 - 19.00
XIMO RUIZ
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup B
17.00 - 19.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 20
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup D
17.00 - 19.00
XIMO RUIZ
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup C
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 20
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup E
19.00 - 21.00
XIMO RUIZ
Aula: 16
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup C
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 20
Blanca Dona
AVANÇAT 1
Grup E
19.00 - 21.00
XIMO RUIZ
Aula: 16
Blanca Dona

Dilluns

  • AVANÇAT 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    XIMO RODRÍGUEZ | Aula: -
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 20
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 20
    Blanca Dona

Dimarts

  • AVANÇAT 1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    XIMO RUIZ | Aula: 16
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    XIMO RUIZ | Aula: 16
    Blanca Dona

Dimecres

  • AVANÇAT 1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    XIMO RODRÍGUEZ | Aula: -
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 20
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 20
    Blanca Dona

Dijous

  • AVANÇAT 1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    XIMO RUIZ | Aula: 16
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    XIMO RUIZ | Aula: 16
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
AVANÇAT 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: -
IES Sa Serra
AVANÇAT 2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: -
IES Sa Serra
AVANÇAT 2
Grup B
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 18
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup C
17.00 - 19.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup B
17.00 - 19.00
IRENE GUEROLA
Aula: 18
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup C
17.00 - 19.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup D
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona

AVANÇAT 2
Grup E
Grup per a professorat en actiu.
19.00 - 21.00
IRENE GUEROLA
Aula: 18
Blanca Dona
AVANÇAT 2
Grup D
19.00 - 21.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 17
Blanca Dona

AVANÇAT 2
Grup E
Grup per a professorat en actiu.
19.00 - 21.00
IRENE GUEROLA
Aula: 18
Blanca Dona

Dilluns

  • AVANÇAT 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA
    Aula: 18
    Blanca Dona

Dimarts

  • AVANÇAT 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: -
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    MARTA NOGUEIRA
    Aula: 17
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA
    Aula: 17
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 2 - Grup E
    Grup per a professorat en actiu.
    19.00 - 21.00
    IRENE GUEROLA
    Aula: 18
    Blanca Dona

Dimecres

  • AVANÇAT 2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    IRENE GUEROLA
    Aula: 18
    Blanca Dona

Dijous

  • AVANÇAT 2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: -
    IES Sa Serra
  • AVANÇAT 2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    MARTA NOGUEIRA
    Aula: 17
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    MARTA NOGUEIRA
    Aula: 17
    Blanca Dona
  • AVANÇAT 2 - Grup E
    Grup per a professorat en actiu.
    19.00 - 21.00
    IRENE GUEROLA
    Aula: 18
    Blanca Dona |
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
NIVELL C1
Grup B
Grup per a professorat en actiu.
17.00 - 19.00
MARIA PRATS
Aula: 11
Blanca Dona
NIVELL C1
Grup B
Grup per a professorat en actiu.
17.00 - 19.00
MARIA PRATS
Aula: 11
Blanca Dona
NIVELL C1
Grup A
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
Blanca Dona
NIVELL C1
Grup A
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
Blanca Dona

Dilluns

  • NIVELL C1 - Grup A
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    Blanca Dona

Dimarts

  • NIVELL C1 - Grup B
    Grup per a professorat en actiu.
    17.00 - 19.00
    MARIA PRATS | Aula: 11
    Blanca Dona

Dimecres

  • NIVELL C1 - Grup A
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    Blanca Dona

Dijous

  • NIVELL C1 - Grup B
    Grup per a professorat en actiu.
    17.00 - 19.00
    MARIA PRATS | Aula: 11
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
ANGLÈS PER VIATJAR
19.00 - 21.00
HÉCTOR OLLORA
Aula: 4
ANGLÈS PER VIATJAR
19.00 - 21.00
HÉCTOR OLLORA
Aula: 4

Dilluns

  • ANGLÈS PER VIATJAR -
    19.00 - 21.00
    HÉCTOR OLLORA | Aula: 4 |

Dimecres

  • ANGLÈS PER VIATJAR -
    19.00 - 21.00
    HÉCTOR OLLORA | Aula: 4 |

Professorat

Professors del departament d'anglès

*Els horaris d'atenció amb un asterisc es realitzen a l'IES sa Serra de Sant Antoni de Portmany.

Alicia Ortega

Alicia Ortega

aAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIMECRES: 9.00-10.00h
*AULA 1 
DIJOUS: 16.00-17.00
AULA 16 

Elena Abel

Elena Abel

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIJOUS: 16.00-17.00h
AULA 19

Elena Vázquez

Elena Vázquez

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 11

Héctor Ollora

Héctor Ollora

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS: 16.00-17.00h
AULA 4

Irene Guerola

Irene Guerola

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 18

Maria Prats

Maria Prats

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIJOUS: 16.00-17.00h
AULA 11

Marta Nogueira

Marta Nogueira

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 17

Mónica Palacios

Mónica Palacios

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 20

Montse Rodríguez

Montse Rodríguez

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 9

Noèlia Segura

Noèlia Segura

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMECRES: 09.00-10.00h
DEPARTAMENT EOI
SA SERRA

 

Rafael Crego

Rafael Crego

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la. 
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 12

Sonia Navarro

Sonia Navarro
Cap de departament
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMECRES: 16.00-17.00h
AULA 7